Autorski program dla kobiet na Majorce

"WARSZTATY MOCY"

Witaj Kochana,

Zapraszam Cię na moje autorskie warsztaty na Majorce. Stworzone dla Kobiet, dedykowane tym z Was, które chcą pobyć ze sobą, chcą odkryć w sobie swój potencjał, poczuć kobiecą energię, popracować z ciałem i zaprzyjaźnić się ze swoją duszą. Dla Kobiet, które chcą przeżyć coś wyjątkowego, które chcą zobaczyć moją ukochaną, przepiękną Majorkę. Dodatkowo spróbujesz pysznych hiszpańskich potraw i specjałów.

NIEDZIELA

Późnym wieczorem wylądujesz na lotnisku w Palma de Mallorca. Poznamy się i wymienimy pierwsze uściski i przytulasy. Stąd zabierzemy Cię osobiście do Sa Coma (ok. godzina jazdy). Przez tydzień Twoim nowym domem będzie piękna Willa w Sa Comie, z basenem, gdzie do plaży spacerem jest 5 minut. Będziecie spały we dwie na jednym wielkim łożu, ale nie martwcie się – każda pod swoją kołderką! 😉


PONIEDZIAŁEK

Po śniadaniu spotkamy się na pierwszym kręgu kobiet. Poznamy się bliżej, opowiemy sobie jakie są nasze intencje i oczekiwania w związku z tym wyjazdem. Odbędzie się pierwsza medytacja prowadzona. Po lunchu w pobliskiej restauracji będzie czas wolny, tak żebyś mogła poznać okolice, pójść na plażę, odpocząć. Wieczorem zaprosimy Cię na pierwszą sesję jogi, lekką i przyjemną, żeby zregenerować ciało po podróży.

WTOREK

Rozpoczniemy dzień od porannej jogi, rozciągania, obudzimy Twoje cudowne ciało, aby dobrze rozpocząć tak piękny dzień.


Po pysznym śniadaniu niespiesznie wybierzemy się na Plażę Mocy. Tam odbędzie się medytacja prowadzona i piknik. Dzięki temu miejscu i tej medytacji naładujesz się energetycznie, a dzięki piknikowi napełnisz również swój brzuszek. Troszkę pospacerujemy, może odważysz się na kąpiel? Weź bikini...


Wieczorem czekać będzie na ciebie uczta w stylu hiszpańskim. Pyszna paella z owocami morza (z możliwością opcji vege) i domowa Sangria. Wieczór będzie nasz. 🙂 Zakończymy go pogaduchami w salonie.

ŚRODA

Poranny rozruch w postaci jogi i medytacji nastroi Cię pozytywnie na cały dzień pełen przygód. Po śniadaniu, na ten dzień zaplanowałyśmy dla Ciebie wyjazd na majorkański targ pełen lokalnych produktów spożywczych, sukienek w stylu boho, koszy wiklinowych wyrabianych na wyspie, i wielu innych cudnych hiszpańskich wyrobów.


Po targu pojedziemy na jeden z najpiękniejszych tarasów widokowych na wyspie, Formentor. Więc miej dobrze naładowany telefon, bo to będzie dobra okazja na zrobienie kilku zdjęć pamiątkowych. Wracając zajedziemy do lokalnej reatauracji, gdzie wszyscy lokalsi stołują się pyszną kuchnią majorkańską. Tutaj kazdy płaci za siebie. 🙂


CZWARTEK

Poranna joga i medytacja na dobry początek, to już tradycja 🙂 Po śniadaniu, zanurzymy się w magicznych zapachach, olejkach eterycznych i aromaterapii. Z tych warsztatów wyjdziesz bogatsza o wiedzę jak wielką moc mają olejki eteryczne oraz z własnym eliksirem skomponowanym przez Ciebie samą.


Po lunchu w pobliskiej restauracji, będzie chwila wolnego czasu dla Ciebie. A pod wieczór odbędzie się warsztat układania mandali z kwiatów na plaży. Wspaniale będzie jeśli w tego dnia ubierzesz białą sukienkę. Będzie to odpowiednia celebracja fazy księżyca w Nowiu i potęgowania intencji. Ten dzień zakończymy celebracją rytuału spalania w obecności "nowego" księżyca i nowych Nas.


PIĄTEK

Jak codziennie rano odbęda się zajęcia jogi i medytacja. Po śniadaniu zabierzemy Cię do stolicy Majorki, do Palma de Mallorca. Tam spędzimy cały dzień. Na spacerach po wąskich, klimatycznych uliczkach, na zwiedzaniu pięknych miejsc między innymi Katedra św Marii i też trochę na zakupach ;). Wracając zajedziemy do lokalnej restauracji skosztować jeszcze więcej majorkańskich specjałów. Wieczór będzie czasem wolnym dla Ciebie, który spędzisz jak będziesz miała ochotę, w salonie na pogaduchach, przy basenie czy na spacerze na plażę.

SOBOTA

Sobota będzie dniem odpoczynku i chill out’u. Po porannej jodze, medytacji i śniadaniu, ten czas będzie dla Ciebie. Będziesz mogła pospacerować po okolicy, pójść na plażę, zrobić ostatnie pamiątkowe zakupy. Obiad zjemy w pobliskiej restauracji.


Po południu zabierzemy Cię razem z Martą - fotografką na plażę, gdzie odbędzie się Sensualna Sesja Zdjęciowa. Wieczorem spotkamy się w kręgu zamykającym, podsumowującym warsztaty i cały wyjazd.


Wieczór będzie wolny, pójdziemy do lokalnych barów, skosztować hiszpańskich alkoholi i przekąsek tzw. Tapas.

NIEDZIELA

Dzień wyjazdu i pożegnania. Czas na spakowanie walizek.


Jeśli będzie czas, zrobimy sobie sesję jogi i medytację. Czas na ostatni spacer na plażę.


W zależności, o której masz lot, zawieziemy Cię na lotnisko i pożegnamy się z miłością i wdzięcznością, może do następnego spotkania…


WARSZTATY MOCY TO:

 • Codzienne zajęcia jogi (m.in. joga na plaży przy wschodzie słońca). Zajęcia jogi przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Uczestniczą w nich zarówno Ci, którzy praktykują jogę na co dzień, jak również te osoby, których kontakt z jogą jest sporadyczny.
 • Medytacje prowadzone
 • Kobieca sensualna sesja zdjęciowa na plaży, która poprowadzi profesjonalna fotografka Marta Lara ( jej portfolio możesz zobaczyć na jej stronie https://www.martalara.com )
 • Rytuały księżycowe i praca z intencją
 • Aromaterapia - tworzenie osobistych eliksirów
 • Wieczór z tradycyjną paellą i sangrią
 • 7 noclegów ze śniadaniami i posiłkami popołudniowymi
 • Magiczny piknik na Plaży Mocy z hiszpańskimi przysmakami
 • Wycieczka na lokalny targ z majorkińskimi specjałami
 • Wyprawa w najpiękniejsze miejsca Majorki
 • Transfer z i na lotnisko na Majorce
 • Opłata za ecotax

INWESTYCJA:

 • EARLY BIRDS: 1000€ (4500 zł) -
 • wpłata zaliczki w wysokości 250€ (1175zł) do dnia 01.06.24
 • Cena regularna: 1200€ (5400 zł) - wpłata zaliczki w wysokości 250€ (1175 zł) do dnia 31.08.24

Nie czekaj!!

Ilość miejsc ograniczona!!


Rezerwację gwarantuje wpłata zaliczki na konto:

Olga Narolewska-Zasim

ES68 2100 0986 4302 0036 4690

BIC: CAIXESBBXXX

TYTUŁ: Retiro Mallorca - imię i nazwisko


ELASTYCZNY PLAN:

Jest to plan ramowy, jego realizacja będzie zależna od warunków pogodowych i energii w grupie 🙂

Jeśli na warsztaty nie uzbiera się wystarczająca liczba kobiet (będziemy o tym informować), otrzymacie zwrot wpłaconych środków.

Nie ponosimy odpowiedzialności za zakupione bilety lotnicze.

Rezygnacja z warsztatów i zwrot zaliczki możliwe jest do dwóch miesięcy przed wylotem na Majorkę.

W przypadku rezygnacji w późniejszym terminie lub nie stawienie się na warsztat nie przysługuje zwrot wpłaty.

Rezygnacja - mail: olga.narolewska@gmail.com

Wszelkie szczepienia i środki zapobiegawcze, w tym ubezpieczenie zdrowotne i ewentualne testy potrzebne do podróżowania,

dokonywane są na wyłączny koszt i odpowiedzialność uczestniczki.

Bliżej wyjazdu będę wysyłać maile organizacyjne.

To NIE są warsztaty detoksowe, zdrowo-żywieniowe, oczyszczające organizm.

Oczywiście będzie zdrowe jedzenie, warzywa, owoce, itp., ale nie nastawiaj się na to, że będziemy odtruwały i oczyszczały Twój organizm.


PROWADZĄCA WARSZTAT

Olga Narolewska-Zasim

Jestem Olga. Jestem przewodnikiem duchowym, mentorek, trenerką pięknego życia, nauczycielem jogi, zielarką, channelerką. Uwielbiam przebywać i pracować z kobietami. Uwielbiam nas za naszą różnorodność i wrażliwość. Na wyjeździe pokaże Ci taką Majorkę jaką kocham. Turkusową i magiczną. Tu mieszkam ponad 10 lat, tu jest moje miejsce na Ziemi. Mój raj. Zabiorę Cię w niesamowite miejsca na wyspie, te znane i te mniej znane. Nad ciałem popracujemy na zajęciach jogi. Aby zadbać o duszę, zabiorę cię w delikatność medytacji, oddychania i w podróż w głąb siebie, gdzie poznasz swoje potencjały i moc, o której nie zdawałaś sobie sprawy.


Kwiaty radują moją duszę, a na ceremonii układania mandali z kwiatów pokażę Ci, ile radości może dać praca z kwiatami i intencją. Porozmawiamy z Księżycem.


Jeśli sobie zażyczysz poprowadzę dla Ciebie sesje channelingu terapeutycznego oraz darmową konsultację wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych, gdyż jestem też channelerem i trenerem żywienia. Spędzimy wspaniały czas.

DODATKOWE INFORMACJE

Na tydzień na Majorkę zabierzemy ze sobą 8 cudownych kobiet.

Czujesz, że ten wyjazd Ciebie woła?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania nie zawahaj się ich zadać.

Czekam z niecierpliwością na spotkanie z Tobą.

Olga

Opinie

©2024 Olga Narolewska Zasim. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności

Strona stworzona przez friendlywebsite.art