Gratuluję!

Jesteś gotowa by stanąć w swojej mocy i sięgnąć po swoje marzenia i cele.

Spotkaj się ze mną przez najbliższy tydzień każdego dnia rano i wieczorem w grupie. Po tym wyzwaniu zmienisz perspektywę postrzegania świata.

Obiecuję Ci to.

To wyzwanie otworzyło kobietom nowe przestrzenie

Katarzyna Szuflak

Jestem bardzo wdzięczna za swoją determinację, w pewnym stopniu odwagę i intuicję - to ona mnie tu doprowadziła.

W sierpniu zeszłego roku postanowiłam wziąć udział w programie Olgi Odkryj Swoją Moc. Wewnętrznie czułam potrzebę poprowadzenia/mentoringu. Manifestowałam taką osobę i pojawiła się Olga ze swoim programem.

Jestem wdzięczna za tą transformację, ponieważ program jest cudownie przygotowany i klarowny. Olga organizuje spotkania zoom, gdzie zawsze zapoznaje nas z nowym tematem; wyjaśnia, przeplatając to przepięknymi i wzruszającymi rytuałami jak i nieustanną motywacją. Co istotne - grupy są kameralne, a Olga dostępna jest właściwie zawsze. Możesz liczyć na jej pomoc w procesie, gdy potrzebujesz dodatkowego wsparcia 1:1.

Program można przyrównać do Bajki z rozdziałami, w której jesteśmy głównymi bohaterami i rozpoczynamy podróż w głąb siebie - wymagającą odwagi, chęci zmiany, podjęcia decyzji i działania, zaufania i wiary. Czasami przedzieramy się przez gęste zarośla, by w końcu ukochać siebie z czułością. Wymiatamy spod dywanu kurze, by stanąć w lekkości w życiu.Autentyczność i lekkość to coś czego chcę i pragnę.

Olga jest niesamowicie pozytywną osobą o pięknej energii, uwielbia pomagać kobietom i wspierać je w zmianach.

Przed programem byłam jak chomik w kołowrotku: robiłam wiele, zajętość nie przekładała się na efekt. Byłam rozbita i potrzebowałam integracji wewnętrznej.

Po programie osiągnęłam klarowność w życiu, spójność ze sobą, decyzyjność i sprawczość, odwagę, asertywność, wyznaczanie granic, pewność siebie - znam swoje cele i kiedy odbiegam od nich, jestem w stanie sama wrócić na prawidłowe tory.

Spotkanie Olgi i moje było nieuniknione. Obecnie mam dwa cele: organizuję grupowe wyjazdy do Pragi i wracam do prowadzenia jogi.

Program w cudny sposób prowadzi do odzyskania swojej wewnętrznej mocy. Polecam go wszystkim, którzy utknęli, a pragną rozwoju i chcą przebić ścianę. Olga - dziękuję za zaangażowanie, cudne serce i upiększanie świata kolorowymi artykułami, wyzwaniami i warsztatami na Majorce.

Anna Bolińska

Cześć, cieszę się, że mogę podzielić się wrażeniami, na temat programu Olgi Narolewskiej-Zasim Odkryj swoją moc.

Udział w programie, uważam za naprawdę świetną decyzję. Uczestniczyłam już w wielu szkoleniach, ale dopiero tutaj zrozumiałam, czym rzeczywiście kieruję się w życiu, albo pisząc dokładniej: CO dotąd, kierowało mną w moim życiu.

Program pokazał mi, w którym miejscu jestem i miejsce, w jakim mogę być, jeśli tylko zechcę. Dostałam narzędzia i wskazówki, teorię popartą praktyką i przeogromne wsparcie Olgi - autorki programu. 

Przed podjęciem wyzwania czułam, że zgubiłam mój życiowy cel. Nie ukrywam, że przyszło nawet zwątpienie czy w ogóle takowy cel miałam. 

Ta sama praca zawodowa od wielu lat, utarte ścieżki, poglądy i przekonania. Rutyna. W tym wszystkim towarzyszył mi jednak mój cichy wewnętrzny głos powtarzający, dość często, to samo pytanie: a może by spróbować czegoś innego!? I to właśnie ten głos był impulsem, który spowodował, że dołączyłam do Olgi. Wchodząc do programu dostałam obietnicę przejścia własnej transformacji. Osobiście, chciałam otworzyć się na siebie. I udało się. Dziś widzę, jak zmieniłam się mentalnie, np. jak łatwo i jak pewnie podejmuję wszelkie decyzje. Znając swoje możliwości patrzę przed siebie trzymając w ręku nowy plan na życie i oczywiście na siebie samą. Jestem zadowolona i pełna optymizmu.

Chciałabym polecić program Olgi każdej kobiecie, która nie wie, jak zrobić ten pierwszy krok na drodze po swoje marzenia. Może właśnie, tak jak ja, słyszysz swój wewnętrzny głos. Nie lekceważ go. To Twoja intuicja podpowiada Ci, że to właśnie najlepszy czas na zmiany w Twoim życiu. Nic nie tracisz, a zawsze wygrywasz siebie.

©2024 Olga Narolewska Zasim. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności

Strona stworzona przez friendlywebsite.art