Moje wieloletnie doświadczenie, którym mogę podzielić się z Tobą

OFERTA

MOJA OFERTA

PROGRAM WEWNĘTRZNEJ TRANSFORMACJI

Odkryj swoją moc. Przestań się bać i zacznij żyć życiem o jakim zawsze marzyłaś.

WARSZTATY MOCY

7 Dni na Majorce, w kręgu i kobiecej energii, codzienne zajęcia jogi, medytacje, rytuały oderwą Cię od dnia codziennego.

VINYASA YOGA

Vinyasa yoga to łagoda praktyka, idealna dla początkujących zaawansowanych.

Zapraszam on line i stacjonarnie.

CHANNELING TERAPEUTYCZNY

Pomoże znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania,

zmienić blokady w działanie, którego zawsze chciałaś, komunikować się ze swoim wyższym JA.

KREATORKA ŚWIATŁA

Kurs, w którym przygotuję Cię, jako Przewodniczkę Duchową do prowadzenia i do tworzenia w Twoim mieście holistycznych Ceremonii Kreatorek Światła i Kręgów Kobiet.

ZDROWE NAWYKI ŻYWIENIOWE

Łączę wiedzę z obszarów dietetyki, żywienia, zdrowych nawyków i rozwoju osobistego, aby efektywnie wspierać Cię w osiąganiu Twoich celów sylwetkowych.

WARSZTATY 7 - DNIOWE

Zapraszam Cię na "Warsztaty Mocy"

STACJONARNE WARSZTATY 1-2 DNIOWE NA MAJORCE

Podczas takich warsztatów, pomogę Ci oderwać się od dnia codziennego. Spędzisz czas z innymi kobietami. Podczas kręgu kobiet, zajęć jogi, medytacji prowadzonych, tworzeniu własnych eliksirów mocy, nauki podstaw aromaterapii, układaniu mandali z kwiatów z intencją, przeniesiesz się do krainy spokoju, harmonii, doładujesz się energetycznie.

Czym jest Intencja?

Doświadczanie piękna jakie jest na tej planecie zmienia nas i naszą teraźniejszość. Wtedy łatwiej i płynniej przechodzi się do świata, gdzie Twoja intencja jest dla Ciebie rzeczywistością.

OFERTA:

Kręgi kobiet, zajęcia jogi, joga twarzy, warsztaty rozwojowe, wzmacnianie i rozciąganie ciała, medytacje prowadzone, aromaterapia – to tylko niektóre praktyki, które zadbają o ciało, umysł i ducha.

Na Warsztatach wśród innych kobiet:

- Lepiej zrozumiesz swoje uczucia i potrzeby

- Znajdziesz zrozumienie, szczerość siostrzanego wsparcia, gdzie wszystkie emocje – bez wyjątków – są widziane i akceptowane

- Możesz poznać inne kobiety o podobnych zainteresowaniach.

To warsztaty przeznaczone dla kobiet mieszkających na Majorce. Warsztaty prowadzę po polsku, angielsku i hiszpańsku. Grupy dobierane są w zależności od preferencji językowych.

Czas i cena warsztatów zależą od planu warsztatu.

Informacje dotyczące planu warsztatu, ilości dni oraz cena zawsze jest ogłaszana na moich Social Mediach miesiąc wcześniej. (@fairy of balance)


VINYASA YOGA

Jestem Nauczecielem Vinyasa Joga z certyfikatem Alliance 200h, RYS 200, ukończonej w Madrycie w Yoga Evolution School pod okiem cudownego mistrza Jorge Cabellos.

Na moich zajęciach odnajdziesz harmonię i radość z praktyki jogi. Poznasz niesamowite możliwości swojego ciała, a podczas medytacji prowadzonych uwolnisz głowę od trosk dnia codziennego.

Vinyasa joga wywodzi się od hatha jogi, która składa się z łagodnych i umiarkowanych asan, idealnych nawet dla początkujących. Wolniejsze tempo niż w większości stylów jogi sprawia, że praktyka hatha jogi jest możliwa w przypadku osób w każdym wieku i na różnych poziomach sprawności fizycznej.

Nazwa hatha jogi pochodzi od sanskrytu “ha” – oznaczającego “słońca” oraz “tha” – oznaczającego “księżyc”.

Podstawowymi elementami hatha jogi są asany i skupienie na oddechu.

Warto jednak wiedzieć, że – poza tradycyjnym znaczeniem – hatha joga ma też znaczenie współczesne. Tego terminu używa się, mówiąc o jodze opartej na asanach lub na asanach i pranajamie, a więc każda tego typu praktyka będzie hatha jogą – również vinyasa.

OFERTA: Vinyasa Joga:

Zajęcia indywidualne 1:1 stacjonarne w Twoim domu

Zajęcia indywidualne stacjonarne u Ciebie w domu (na Majorce).

Czas trwania: 1 godzina 15 minut

Cena: 50€

Zajęcia on-line na Zoomie

Czas trwania: 1 godzina

Cena: 35€ (za 4 sesje w miesiącu)

Cena: 10€ (jednorazowo)

Zajęcia grupowe Stacjonarne

Zajęcia grupowe stacjonarnie na Majorce w Porto Cristo/Sa Coma.

Czas trwania: 1 godzina 15 minut

Cena: 15 €

Zajęcia wakacyjne

Gdy jesteś na wakacjach w pobliżu Porto Cristo, mogę przyjechać i poprowadzić dla Ciebie i Twoich bliskich sesję indywidualną.

Czas trwania: 1 godzina 30 minut

Cena: 60€ (powyżej 5 osób naliczam 10 € od osoby)


CHANNELING

Kurs Channelingu zrobiłam w roku 2021, od tego czasu regularnie robię odczyty z pola i pomagam ludziom odnaleźć ich drogę w życiu. Szkoliła mnie wspaniała mentorka Ewa Piwnicka z Galakrtyki Dusz. Nadal się u niej szkolę uczęszczając na zajęcia Masterclass.

Jeśli chcesz się dowiedzieć co Ewa mówi o mnie zajrzyj do zakładki opinie.

Channeling to metoda terapeutyczna, która ma na celu ponowne połączenie nas z naszą duchową mocą. Opiera się na wiedzy i wrażliwości psychicznej osoby, gdzie

przekazywana jest duchowa informacja pochodząca z innych wymiarów.

To zczytywanie informacji z pola energii, komunikacja z Twoim Wyższym Ja.

Dzięki sesjom Chennelingu można:

- oczyscić swoją energię,

- zdejmować negatywne blokady,

- harmonizować pozytywną energię

- komunikować się ze swoim Wyższym JA

Channeling pozwala widzieć świat, ludzi i otoczenie szerzej oraz głębiej, bez szkodliwych i ograniczających schematów.

Dzięki sesjom Channelingu:

- pomogę Ci odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania dotyczące Twojego życia

- wrócić do równowagi i harmonii po trudnych momentach w życiu

- podjąć ważne decyzje, wykreować nową ścieżkę zawodową

- nauczyć Cię słuchać intuicji i podążać w życiu zgodnie z Nią

- odgórne oczyszczenie Kanału Energetycznego i czakr z nim związanych, synchronizacja czakr

- otwarcie i oczyszczenie „Centralnego Kanału Energetycznego” oraz przestrzeni serca

Sesja Indywidualna 1:1

Czas trwania: 60 minut

Cena: 60 €


RYTUAŁ UKŁADANIA MANDAL KWIATOWYCH ZGODNIE Z FAZAMI KSIĘŻYCA

Pracując z kobietami, wiem jak potrzebne jest nam zanurzyć się w naszej kobiecej energii. Dlatego jako przewodniczka duchowa, organizuję spotkania i szkolenia z przygotowania do tworzenia w Twoim mieście holistycznych Ceremonii Kreatorek Światła.

Czym są takie ceremonie?

To kręgi kobiet, podczas których celebrujemy naszą kobiecość. To ważne wydarzenia w naszym życiu tj. wieczór panieński, ślub, urodziny. Krąg odbywa się w kobiecym gronie, podczas którego odkrywasz siebie, razem z innymi kobietami w kontakcie z 4 żywiołami.

Co to jest mandala?

Mandala oznacza "koło życia, cały świat, święty krąg". W starożytnym języku sanskryt hinduizmu i buddyzmu wyraz mandala oznacza „okrąg”. Tradycyjnie mandala to projekt lub wzór geometryczny, który reprezentuje Kosmos lub bóstwa w różnych niebiańskich krainach. „Przede wszystkim chodzi tu o znalezienie spokoju w symetrii projektu i Wszechświata” (Saudamini Madra)

Układanie mandal kwiatowych to magiczny czas, połączenie natury z kobiecymi pragnieniami. W kręgu kobiet zadbasz o siebie, wzmocnisz duszę. Spotkasz się z innymi kobietami na tyle, na ile masz odwagę otworzyć się sama na siebie. To miejsce, gdzie jesteś wystarczająca taka jaka jesteś.

Sesja indywidualna 1:1

Czas: 1 godzina 30 minut

Cena: 50€

Sesja grupowa on line:

Czas: 2 godziny

Cena: 30€ od osoby (przy każdej pełni w miesiącu)


ZDROWE NAWYKI ŻYWIENIOWE

„Jesteś tym, co jesz” To ogólnie znane nam powiedzenie, ale nie wszyscy wiedzą, że to też książka Gilian Mceith, która kupiłam w roku 2005 i zwariowałam na filozofii i przekazie jaki ta książka ze sobą niosła. Od tamtej pory zdrowe odżywianie stało się moja pasją. Dlatego też skończyłam studia doktorskie PAN w Olsztynie o specjalizacji „Technologia Żywności i Żywienie Człowieka”. Mam ogromna wiedzę na temat zdrowego odżywiania, przeróżnych diet, nawyków. Większość z nich wypróbowałam na sobie.

W dzisiejszych czasach, w dobie Internetu można znaleźć wszystko. To, ile jest diet, metod odżywiania i przepisów na szczupłą sylwetkę może przyprawić o zawrót głowy. Pomogę Ci to usystematyzować i osiągnąć Twój cel. Nie jestem zwolenniczką diet, bardziej namawiałabym Cię na zmianę nawyków żywieniowych na zawsze.

Gdzie w hierarchii Twoich wartości znajduje się zdrowie? Prawdopodobnie wysoko. Czy potrafisz wymienić przynajmniej 5 rzeczy, które robisz dla siebie, aby nie chorować i jak najdłużej cieszyć się siłą, witalnością i energią?

Zdrowe odżywianie może być proste! Niestety, zdarza się, że mamy pewne nawyki, które nas w tym nie wspierają. Wtedy łatwiej nam sięgnąć po czekoladę czy słodzony napój. I owszem, nic się nie stanie, jeżeli zdarzy się to raz na jakiś czas. Problem zaczyna się wtedy, gdy niezdrowy jadłospis gości w Twoim życiu codziennie. 

Możesz nauczyć się świadomie przygotowywać swoje posiłki, bez spędzania zbędnego czasu w kuchni. Możesz robić zakupy, nie spędzając długich godzin w sklepie na zastanawianiu się, co kupić. Wystarczy, że pokażę Ci, jak to zrobić. Zmień swoje niezdrowe nawyki żywieniowe, zyskaj więcej energii do działania i czuj się dobrze we własnym ciele!

Łączę wiedzę z obszarów dietetyki, medycyny, psychologii, psychodietetyki i rozwoju osobistego, aby efektywnie wspierać Cię w osiąganiu swoich celów. Jednym słowem nazywa się to BIOHACKING. Zyskujesz całościową opiekę – wszystko, czego potrzebujesz, w jednej osobie!

Nad czym możemy pracować podczas opieki dietetycznej?

• odnalezieniem i utrzymaniem motywacji do dbania o zdrowie; 

• stopniową zmianą nawyków żywieniowych na zdrowsze; 

• poprawą jakości Twojej diety; 

• poprawą stanu skóry, włosów i paznokci; 

• poprawą wyników badań w zakresie parametrów lipidowych i obniżeniem stężenia glukozy we krwi;

• redukcją tkanki tłuszczowej i masy ciała; 

• zmianą diety na bardziej lub całkowicie roślinną;

• zwiększeniem świadomości konsumenckiej, przydatnej podczas codziennych wyborów żywieniowych w sklepie.

1. Jednorazowa konsultacja 

Po zakupie konsultacji otrzymasz maila z ankietą żywieniowo-zdrowotną do samodzielnego wypełnienia oraz dzienniczek 3-dniowego bieżącego notowania, dzięki któremu zaobserwuję, jak wygląda Twój zwyczajowy sposób żywienia. Wspólnie ustalimy termin konsultacji online. Może również paść sugestia wykonania badań kontrolnych. 

• Co najmniej 3 dni przed konsultacją należy odesłać wypełnione dokumenty oraz ewentualne wyniki badań.  

2. Konsultacja

• Może być w formie wideo – poprzez Zoom’a bądź telefonicznie. 

• Konsultacja trwa około 60 minut. Podczas niej omówimy wywiad, analizę dzienniczka żywieniowego.

• Podczas spotkania możesz omówić swoje wyzwania i wątpliwości, wspólnie ze mną wybierzemy elementy, na których należy się skupić.  

• Będzie również czas na zadawanie pytań i rozwianie wątpliwości. 

3. Po konsultacji

• W ciągu 10 dni od przekazania wszystkich niezbędnych informacji, otrzymasz na maila podsumowanie konsultacji w postaci zaleceń dotyczących zmian w sposobie żywienia, suplementacji i stylu życia oraz propozycję dalszych działań. 

 Pakiet podstawowy lub rozszerzony – miesięczna współpraca + jadłospis  

Co zyskujesz, decydując się na opiekę dietetyczną? 

1. odnajdziesz motywację do dbania o swoje zdrowie; 

2. zwiększysz swoją wiedzę i świadomość żywieniową i zdrowotną; 

3. nauczysz się rozpoznawać sygnały wysyłane przez Twój organizm; 

4. zwiększysz świadomość konsumencką – nauczysz się czytać składy produktów spożywczych ze zrozumieniem i wybierać te najlepsze dla Ciebie; 

5. nauczysz się prawidłowo odżywiać, aby dostarczać swojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych, dzięki czemu rozprawisz się z brakiem energii; 

6. poznasz obecny stan Twojego zdrowia i dowiesz się, nad czym musisz popracować, aby go poprawić; 

7. poprawisz swoją koncentrację, a dzięki temu zwiększysz skuteczność i efektywność swoich działań; 

8. zauważysz poprawę samopoczucia; 

9. poprawisz wyniki badań (m.in. lipidogram, glukoza itp.) 

10. będziesz lepiej czuć się we własnym ciele, ponieważ zadbasz o swoją sylwetkę i kondycję; 

11. pozbędziesz się złych nawyków żywieniowych i zmienisz je na zdrowsze; 

12. dowiesz się, jak wykorzystywać wiedzę z zakresu rozwoju osobistego w kreowaniu zdrowego stylu życia, dzięki czemu będziesz działać z gotowym planem. 

Każda zmiana wymaga czasu, dlatego współpracując w dłuższej perspektywie niż pojedyncza konsultacja, jesteśmy w stanie osiągnąć razem znacznie więcej! 

Nabierz zdrowych nawyków i zmień swój styl życia, nie tylko na chwilę, ale na zawsze! 

Dla kogo jest opieka dietetyczna? 

Współpraca dietetyczna jest dla Ciebie, jeśli zmagasz się z następującymi wyzwaniami: 

• chcesz zmienić swój sposób żywienia na bardziej lub całkowicie roślinny, ale nie masz wystarczającej wiedzy, jak to zrobić w bezpieczny i przyjemny sposób; 

• chcesz popracować nad zmianą swoich nawyków żywieniowych, aby móc dłużej cieszyć się zdrowiem, ale nie potrafisz zbyt długo utrzymać motywacji; 

• chcesz nauczyć się komponować zdrowe i pełnowartościowe posiłki oraz dokonywać świadomych wyborów żywieniowych podczas zakupów, aby mieć pewność, że to, co jesz, ma pozytywny wpływ na Twój organizm; 

• chcesz zbudować piękną sylwetkę na lata, a nie tylko na lato; 

• chcesz zadbać o swoje zdrowie i poprawić wyniki parametrów lipidowych i stężenia glukozy we krwi, aby zapobiegać powstawaniu nadciśnienia tętniczego, cukrzycy oraz ich powikłaniom. 

 Dla kogo nie jest opieka dietetyczna? 

• osób poniżej 18 roku życia; 

• osób chorujących na anoreksję lub bulimię; 

• zawodowych sportowców; 

• osób z cukrzycą typu I; 

• osób z chorobami nerek; 

• osób wymagających domowego żywienia dojelitowego lub pozajelitowego;

• osób cierpiących na choroby onkologiczne.

 Od tego, co masz na talerzu, zależy Twoje zdrowie. Pomyśl o nim już dziś! 


Co otrzymasz, decydując się na opiekę dietetyczną? 

Możesz skorzystać z jednorazowej konsultacji, zestawu kilku konsultacji lub długoterminowej, miesięcznej współpracy w postaci pakietu podstawowego lub rozszerzonego. Konsultacja trwa około 60 minut. Wspólnie wybierzemy elementy, na których należy się skupić.  

Jednorazowa konsultacja: 50€

• wywiad dietetyczny online; 

• 60 minut konsultacji za pośrednictwem telefonu bądź Zoom’a; 

• dogodny termin spotkań; 

• analizę Twojego sposobu odżywiania i wyników badań; 

• propozycję zmian w diecie, suplementacji i stylu życia; 

• czas na pytania i odpowiedzi.  

 Możesz skorzystać z zestawu kilku konsultacji. Jeżeli zdecydujesz się na zestaw, zaoszczędzisz więcej. 

Dostępne zestawy konsultacji – do zrealizowania w ciągu dwóch miesięcy od daty zakupu: 

• 2x konsultacja (każda ok. 60 minut) 80€ 

• 3x konsultacja (każda ok. 60 minut) 120€

• 4x konsultacja (każda ok. 60 minut) 160€

 Pakiet podstawowy – miesięczna współpraca + 7-dniowy jadłospis: 120€

• wywiad dietetyczny online; 

• 60 minut konsultacji za pośrednictwem telefonu bądź Zoom’a; 

• dogodny termin spotkań; 

• analizę Twojego sposobu odżywiania i wyników badań; 

• propozycję zmian w diecie, suplementacji i stylu życia; 

• indywidualny jadłospis na 7 dni, ułożony na podstawie Twojego aktualnego stanu zdrowia i ustalonego celu, z uwzględnieniem Twoich preferencji, możliwości, trybu życia, a także dostosowany do Twoich potrzeb, dostępnego sprzętu kuchennego; czasu, jaki możesz poświęcić na gotowanie oraz ewentualnych jednostek chorobowych wraz ze wskazówkami, co do jego stosowania i modyfikacji oraz listą zakupów; 

• ustalenie celów współpracy; 

• monitoring postępów za pomocą cotygodniowych raportów; 

• stały kontakt mailowy przez czas trwania współpracy – co tydzień; 

• konsultacja kontrolna pomiędzy 3. a 4. tygodniem, trwająca około 60 minut. 

 Pakiet rozszerzony – miesięczna współpraca + 2x 7-dniowy jadłospis: 170€

• wywiad dietetyczny online; 

• 60 minut konsultacji za pośrednictwem telefonu bądź Zoom’a; 

• dogodny termin spotkań; 

• analizę Twojego sposobu odżywiania i wyników badań; 

• propozycję zmian w diecie, suplementacji i stylu życia;  

• 2 x 7-dniowy indywidualny jadłospis, ułożony na podstawie Twojego aktualnego stanu zdrowia i ustalonego celu, z uwzględnieniem Twoich preferencji, możliwości, trybu życia, a także dostosowany do Twoich potrzeb, dostępnego sprzętu kuchennego, czasu, jaki możesz poświęcić na gotowanie oraz ewentualnych jednostek chorobowych wraz ze wskazówkami, co do jego stosowania i modyfikacji oraz listą zakupów; 

• ustalenie celów współpracy; 

• monitoring postępów za pomocą cotygodniowych raportów; 

• stały kontakt mailowy przez czas trwania współpracy – co tydzień; 

• konsultacja kontrolna pomiędzy 3. a 4. tygodniem, trwająca około 60 minut. 

 Dodatkowe informacje 

• Miesiąc w rozumieniu pakietu to 30 dni kalendarzowych, licząc od dnia następującego po tym, w którym otrzymasz jadłospis i zalecenia. 

• Za niewykorzystane usługi, wchodzącej w skład pakietu, nie przysługuje zwrot kosztów. 

• Konsultacje odbywają się telefonicznie, w formie wideo rozmowy lub mailowo w ustalonych wspólnie terminach. Wszelkie pytania można zadawać w cotygodniowych raportach oraz podczas konsultacji. 

©2024 Olga Narolewska Zasim. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka Prywatności

Strona stworzona przez friendlywebsite.art